מבצע לטיול לאנגליה בהנחה על כל קניית מוצר במרכז לאריזה צלופן

טיול לאנגליה

חברת הבוטיק מזמינה אתכם לחוות את אנגליה בדרך ייחודית ומרתקת. החברה מציעה מגוון מסלולי טיול לאנגליה בדגש על תרבויות עתיקות ודתות קדומות של אנגליה ובדגש על ההיסטוריה העשירה והמרתקת של המדינה. במהלך הטיול נבקר במעגלי האבנים הנודעים בסטונהג ואווברי,
במנזרים הנמצאים בדרום אנגליה ובכנסיות והאתרים הקדושים לרבות טירת טינטגל ואולמות האבירים. במהלך הטיול נלמד על הקשר ההדוק שבין הנצרות ליהדות ובין ישראל לאנגליה לאורך השנים, מהעת העתיקה ועד לעצם היום הזה, נכיר את תולדות הגביע הקדוש ואת התרבות האנגלית בתחומי אמנות, שירה, ספרות, מוזיקה ועוד. הטיול משלב ביקורים בנופים מרהיבים ויוצאי דופן, רובם בדרום אנגליה ובאזור קורנוול.

טיולים ומסלולים מומלצים לחצו כאן

האי של אוולון

טיול לאנגליה לוקח אתכם למסע מרתק בנבכי הזמן ולהכרות מעמיקה עם המדינה היפה והתרבות העשירה שלה. בטיול ניתן דגש על המסורות הקלטיות הקדומות והרקע להתפתחותן. כך לדוגמה נבקר בגלסטנברי הידועה כאי של אוולון, המקום אליו נלקח המלך ארתור בסוף חייו, זהו אזור מסתורי שבלבו גבעת התור המוקפת 7 מדרגות הענק ובראשה מגדל מרשים. זה היה המקום הקדוש ביותר באנגליה בימי הביניים וכיום מהווה את מרכז תנועת העידן החדש, ברחוב הראשי תמצאו חנויות מכשפות ובין שרידי הקתדראלה העתיקה נמצא קברו של המלך ארתור. לרגל הגבעה מעיין קדוש ומתחתיה נקבר הגביע הקדוש.

הממלכה של ארתור

טיול לאנגליה מאפשר לכם להכיר את ארצו של ארתור ואבירי השולחן העגול. הטיול מתאים מאד לילדים שהוקסמו מהאגדות. דרום אנגליה היא ארצם של הדרואידים – הכוהנים של הקלטים הקדומים וגם של אבירי ימי הביניים, אולמות האבירים הוקמו מחדש בעיירה טינטג’ל ובבוקסטל הסמוכה יש מוזיאון מכשפות. אזור הדרום טובל בירוק וימים רבים בשנה עוטה ערפל אשר מוסיף לקסם ולמסתורין. כאמור, במהלך הטיול נכיר את התרבות האנגלית מהעת העתיקה והעכשווית ונבין מדוע אנגליה הפכה לאימפריה ועד עצם היום הזה נחשבת למדינה מובילה ומתקדמת המשלבת בין מסורות עתיקות, מלכים, כדורגל, דת עתיקה ונופים קסומים.
תיאור לגוגל: טיול לאנגליה של חברת הבוטיק שלנו לוקח אתכם למסע קסום בלב הממלכה הבריטית ומאפשר לכם לבקר במקומות המוכרים מאגדות הגביע הקדוש כגון האי של אוולון וקמלוט – מצודת המלך ארתור

טיול לאנגליה טיפים והמלצות מומלץ לצפייה

Leave a Reply