צלופן המרכז לאריזה

מבצע לטיול לאנגליה בהנחה על כל קניית מוצר במרכז לאריזה צלופן

טיול לאנגליה

חברת הבוטיק מזמינה אתכם לחוות את אנגליה בדרך ייחודית ומרתקת. החברה מציעה מגוון מסלולי טיול לאנגליה בדגש על תרבויות עתיקות ודתות קדומות של אנגליה ובדגש על ההיסטוריה העשירה והמרתקת של המדינה. במהלך הטיול נבקר במעגלי האבנים הנודעים בסטונהג ואווברי,
במנזרים הנמצאים בדרום אנגליה ובכנסיות והאתרים הקדושים לרבות טירת טינטגל ואולמות האבירים. במהלך הטיול נלמד על הקשר ההדוק שבין הנצרות ליהדות ובין ישראל לאנגליה לאורך השנים, מהעת העתיקה ועד לעצם היום הזה, נכיר את תולדות הגביע הקדוש ואת התרבות האנגלית בתחומי אמנות, שירה, ספרות, מוזיקה ועוד. הטיול משלב ביקורים בנופים מרהיבים ויוצאי דופן, רובם בדרום אנגליה ובאזור קורנוול. עוד..

בית אריזה נטוש- המשך מאמר

קירבנו את אריזת הקרטון ויורם הקטן נכנס פנימה. ליורם היה מכשיר ווקי טוקי בעזרתו הוא יכול היה לעדכן אותנו במתרחש. בעוד יורם הקטן נשאר עם מכשיר הווקי טוקי שלו בתך אריזה של קרטון נכנסנו כל החברים לביתי כדי לשמוע עדכונים. קבענו שכל שעה נעלה מולו לשמוע האם קורה משהו ואם יש בעיה תך 5 דקות אנחנו כבר נהיה שם. עוד..

בית אריזה נטוש – חלק ראשון

אחד הדברים שאני הכי זוכר מימי ילדותי זה בית אריזה נטוש שהיה עומד בסוף השדה. כל יום כשהיינו חוזרים מבית הספר היינו הולכים לשחק בשדה. היינו משחקים מחבואים, תופסת ועוד משחקים של ילדים טרום מחשב. היינו כבני עשר ולא חדלנו מלעשות מעשי קונדס. החלטנו שהפעם הזאת אנחנו נכנסים לראות. עוד..

מידע על עטיפת המוצר – המשך מאמר

לא רק קופסת קרטון בה נוכל למצוא מוצר כל שהוא, אלא היא גם סוג מעטפת של מוצר כזה או אחר. דוגמא מסוג זה היא מכונית. לא תמיד כולנו מבינים במכוניות, אך אנו יכולים להתלהב מיופייה של מכונית רק מלהביט עליה. עוד..

מידע על עטיפת המוצר – חלק ראשון

אנו חיים כיום בעולם בו לכל דבר יש אריזה. לרוב העטיפה בה נמצא המוצר עצמו, אך במאה השנים האחרונות החלה להתפתח תרבות מספיק עשירה בה לא רק המוצר הפך להיות מותג. אנו צרכנים גדולים ולא אחת אנו מחליטים האם אנו קונים דבר כזה או אחר באמצעותה. לכן, דבר חשוב ביותר. ישנן אריזות שאינן חייבות להיות יפות ואסתטיות, אלא פונקציונאליות לחלוטין, כמו לקראת מעבר דירה. עוד..

אריזה נכונה למעברי דירות – המשך מאמר

הכלים בנייר משי המגיע עם ציוד בחבילות גדולות המותאמות לגדלים המשתנים של הכלים השבירים אותם אתם רוצים לארוז. חברות ההובלה המספקות חברות הרציניות אותן אתם רוצים לשכור עבור המעבר שלכם. אפשר לבדוק את איכות השרות של חברות אלה על ידי ההענות שלהן לעזרה, כאשר פונים לחברת הובלות, ככל שהחברה רצינית יותר ובעלת ניסיון היא תדע לתת שרות טוב יותר. עוד..

אריזה נכונה למעברי דירות – חלק ראשון

אפשר למצוא בכל מיני צורות ועל ידי מגוון ספקים, כאשר מתכוננים להיכנס לתהליך של מעבר מדירה אחת לשניה או מעבר של משרד, חשוב לארוז היטב את הציוד ולוודא כי הוא שמור, איכותי הוא חלק חשוב ומשמעותי בכל התהליך, חברות מקצועיות בעלות מוניטין וותק דואגות למסור ציוד אריזה זמן סביר לפני המעבר עצמו כך שאפשר יהיה לארוז בנחת ומתוך שיקולי דעת ולא בחופזה שעלולה לגרום לנזקים. עוד..